Ne mirëpresim blerësit potencial të na kontaktoni.
Tianjin Goldensun I & E CO., LTD

Arritja e re e skeles

Galvanizuar Steel Layher All Round tribunë (Made in Tianjin, China)

High Stability:It can be more stable with the diagonal brace fixed on it.the big holes in the rosette are used for the lock pin of the  diagonal brace. Ringlock Scaffolding is the lastest wedge lock system which is easy assembly and time saving. Due to its high stability and bearing capacity,ringlock scaffolding is mainly used in ship building and other construction works at heights.
Long Life Span: Pjesë skela janë të lidhura me makinë saldim auto për të siguruar mirë plasaritje dhe rezistenca deformimi.
Multifunksionale: Ai është i përshtatshëm për të gjitha formave ndërtesës, urën tunnel.the.
Ajo përdorin hot zhytur tub i galvanizuar, të ftohtë mbështjellë tub çeliku të zezë me bojë ose tub nxehtë mbështjellë. Mund të përdorni më shumë se 10 vjet për ndërtimin.
H07cb79f22d9343f7a5545a51c743e3d6K

Ora Post: nëntor-05-2019
WhatsApp Online Chat!