Ние го поздравуваме потенцијалните купувачи да контактирате со нас.
TIANJIN Goldensun I & E CO., LTD

Челик виткање преносни работа платформа

Краток опис:


 • Мин.нарачката Количина: 5tons
 • Набавка Способност: 5000 тони месечно
 • Време на испорака: 20-40 дена по приемот на депозит.
 • Вчитување пристаниште: Xingang, Кина
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • Платформа Големина :: 120 * 30-200 * 40cm
 • Пакување Големина :: 65 * 40 * 15-105 * 60 * 15cm
 • Висина :: 60-160cm
 • Површинска обработка :: поцинкувана
 • Максимално оптоварување :: 300 килограми
 • Предности :: пониска цена, трајни
 • детали за производот

  Тагови производ

  金牌 卖家

  тип

  Големина (CM)

  Големина на пакување (CM)

  материјал

  PCS / 20'GP

  PCS / 40'HQ

  Висина (прилагодливи CM)

  максимален

  транспорт

  Цевка (40)

  120/40

  65 * 47 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  611

  1472

  60-90

  300 килограми

  140/40

  74 * 50 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  504

  1216

  70-115

  300 килограми

  160/40

  83 * 47 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  439

  1058

  80-130

  300 килограми

  180/40

  93 * 52 * 14.5

   Поцинкувана цевка / плоча

  357

  861

  90-150

  300 килограми

  200/40

  105 * 60 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  296

  714

  100-160

  300 килограми

  Цевка (30)

  120/30

  65 * 40 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  717

  1730

  60-90

  300 килограми

  140/30

  75 * 45 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  553

  1333

  70-115

  300 килограми

  160/30

  85 * 45 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  488

  1176

  80-130

  300 килограми

  180/30

  95 * 49 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  401

  966

  90-150

  300 килограми

  200/30

  105 * 47 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  378

  911

  100-160

  300 килограми

  Не се лизга цевка (40)

  120/40

  65 * 47 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  611

  1472

  60-90

  300 килограми

  140/40

  74 * 50 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  504

  1216

  70-115

  300 килограми

  160/40

  83 * 47 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  439

  1058

  80-130

  300 килограми

  180/40

  93 * 52 * 14.5

   Поцинкувана цевка / плоча

  357

  861

  90-150

  300 килограми

  200/40

  105 * 60 * 15

   Поцинкувана цевка / плоча

  296

  714

  100-160

  300 килограми

  Не се лизга

  140/25

  73 * 28 * 20

  Поцинкувана цевка / плоча

  684

  1651

  90-150

  300 килограми

  160/25

  83 * 28 * 20

  Поцинкувана цевка / плоча

  602

  1452

  90-150

  300 килограми

  180/25

  93 * 28 * 20

  Поцинкувана цевка / плоча

  537

  1296

  90-150

  300 килограми

  200/25

  103 * 28 * 20

  Поцинкувана цевка / плоча

  485

  1170

  100-160

  300 килограми

  3 во 1

  160/40

  88 * 49 * 15

  Поцинкувана цевка / плоча

  432

  1043

  80-130

  300 килограми

  180/40

  98 * 56 * 15

  Поцинкувана цевка / плоча

  340

  819

  90-150

  300 килограми

  производот Покаже

  099A5537
  099A5421

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!